stap 1
Telefonische screening
Over welke vaardigheden en kwaliteiten beschik je? En belangrijker nog: wat verwacht je van een job? Tijdens een telefonisch gesprek leren we elkaar beter kennen.
Gelieve een meer recente versie van je browser te installeren.
Online sinds 08/04/2025
Op zoek naar een deeltijdse job en gepassioneerd door de farmaceutische sector? In de job van Sales & Marketing Assistant in Schelle kom je terecht in een flexibele omgeving. Solliciteer vandaag nog!
Jouw takenpakket als Sales & Marketing Assistant onder de loep:
Hierbij sta je in nauw contact met agencies, drukkers en andere interne afdelingen.
Als Sales & Marketing Assistant kom je terecht in een deeltijdse job van 19,5u per week. De invulling hiervan is bespreekbaar. Na een geslaagde interimperiode ontvang je een vast contract van onbepaalde duur. Daarnaast mag je rekenen op een aantrekkelijk loon aangevuld met extralegale voordelen:
Op voltijdse basis genieten ze van 14 ADV-dagen bovenop de wettelijke vakantiedagen. Deze worden geprorateerd naargelang jouw regime en kan je vrij inplannen.
Deze organisatie is gelegen te Schelle en actief in de farmaceutische sector. Als Sales & Marketing Assistant kom je terecht in een internationale werkomgeving. In Schelle zijn er een 70-tal collega's. De sfeer is collegiaal, behulpzaal en 'warm'; hier helpt iedereen elkaar wanneer nodig. Omwille van de sector is nauwkeurigheid en oog voor de detail hier in elke job zeer belangrijk. Ben je op zoek naar een betrokken werkgever in een uitdagende sector? Dan ben je hier aan het juiste adres!
Je sollicitatie in 7 stappen
stap 1
Over welke vaardigheden en kwaliteiten beschik je? En belangrijker nog: wat verwacht je van een job? Tijdens een telefonisch gesprek leren we elkaar beter kennen.
stap 2
We vragen je een aantal testen te maken. Zo krijgen wij een duidelijk beeld van jouw kennis en kunnen wij jou de juiste vacatures voorschotelen.
stap 3
Samen met een van onze consultants bespreek je wat jij zoekt in een job en overloop je jouw testresultaten.
stap 4
Op discrete manier winnen we professionele referenties in bij de door jou opgegeven contactpersonen.
stap 5
Vervolgens stellen we je verschillende vacatures voor. Iets voor jou? Dan begeleiden wij jouw vlotjes doorheen de sollicitatieprocedure van de klant.
stap 6
Hebben we een perfecte match voor jou gevonden? Dan ga je aan de slag.
stap 7
Nadat je van start bent gegaan, houden we regelmatig contact. Daarnaast staan wij jou bij met scherpe artikels, concrete opleidingen en heel wat tools zodat jij je voortdurend verder kan ontwikkelen.
Je hebt al een account op Bright Plus. Log je even in alvorens je solliciteert, dan worden alle gegevens al voor jou ingevuld. Als je al een account hebt, log je best eerst in, zo worden alle gegevens al voor jou ingevuld. Als je nog geen account hebt kan je gewoon verder gaan en registreer je in een mum van tijd samen met je sollicitatie.